هتل سورملی در منطقه ی تفریحی و بازرگانی شهر استانبول، یعنی “Sisli” واقع شده و دارای یک رستوران ترکیه ای و اتاق های بزرگ همراه با وای فای رایگان می باشد. این مجموعه تنها کمتر از 1.6 کیلومتر تا پاساژ “Cevahir” و نیم کیلومتر تا ایستگاه متروی “Gayrettepe” فاصله دارد.
اتاق های هتل سورملی استانبول از اثاثیه و اسباب مدرن برخوردار بوده و امکاناتی نظیر مینی بار و گاوصندوق را در خود دارند. تمام اتاق ها دارای یک فضای کار هستند و برخی یک لانژ جداگانه دارند. روم سرویس شبانه روزی و هشدار بیدارباش نیز در دسترس خواهد بود.
این هتل هر روز صبح صبحانه ی بوفه را در رستوران “Ruga” سرو می کند و آن را با طعم های محلی و بین المللی در می آمیزد. لابی بار هتل نیز انواع شیرینی جات تازه را عرضه می کند.
از میان گزینه های تفریحی در هتل سورملی استانبول می توان به استخر روباز مجموعه که با یک تراس مبله همراه است، اشاره داشت. روزنامه های هر روز و خدمات اتوکاری سر وقت نیز برای تمام مهمانان در دسترس خواهد بود.
قصر “Yildiz” و خیابان استقلال کمتر از 3.2 کیلومتر از هتل فاصله دارند. دسترسی به فرودگاه بین المللی “Ataturk” که 17.7 کیلومتر دورتر از هتل واقع شده، از طریق تاکسی امکان پذیر است. پارکینگ اختصاصی در محل در دسترس می باشد.